+90 0533 293 85 25
 • Saygın Özel Eğitim Merkezi
  Saygın Özel Eğitim Merkezi
 • Sevgiyle, Neşeyle, Heyecanla Yanınızdayız
  Sevgiyle, Neşeyle, Heyecanla Yanınızdayız
Her çocuğun eğitim hakkı olduğu gerçeğinden hareketle, tüm çocukların özel ve güzel olduğunu bilerek çocuklarımıza hak ettikleri eğitimi vermek birincil hedefimizdir.

SAYGIN ÖZEL EĞİTİM & REHABİLİTASYON MERKEZİ

Her çocuğumuza, ihtiyaç duydukları eğitim programı ve bireysel ihtiyaçları çerçevesinde; akademik becerilerini, sosyal ve günlük yaşam becerilerini kazanmaları ve geliştirmelerine yönelik uygulamalı eğitimler vermekteyiz. Böylelikle çocuklarımız, hem akademik olarak başarılı olmakta, hem de yaşıtları ile aralarındaki farkı kapatarak kazandıkları özgüven ile sosyal yaşamda daha aktif roller üstlenebilmektedirler.
 • BİREYSEL EĞİTİM

  Özürlü birey için hazırlanmış rehabilitasyon ve eğitim planı doğrultusunda bir mesleki personel ile birebir yapılan ve özürlü bireyin tüm gelişim alanlarının bir...

  devamı
 • GRUP EĞİTİMİ

  Engelli çocuklarımızın yaşadıkları en büyük zorluklar arasında sosyalleşmeleri ve topluma Uyum sağlayabilmeleri için gerekli okul ve grup ortamlarının sağlanmasında...

  devamı
 • ÖĞRENCİ DESTEK

  İlköğretim öğrenciliği, sanıldığının aksine, çok sayıda ve türde sorunlarla sürer. Çocukların dünyasında okul hem sevimli ve özlenir bir yerdir hem de çoğunlukla...

  devamı
Çocukların en temel işi oyun ve öğrenmek olduğu için, çocukların iş uğraş tedavisi çoğunlukla oyun ve eğitimsel aktiviteleri ile bilgi becerileri geliştirilir.

Foto Galeri

Özel Saygın Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tüm imkanları ve uzman personeli ile bu zor süreçte her zaman yanınızda olacaktır.

MAKALELER

Güncel Makalelere Buradan Erişim Sağlayabilirsiniz.

 • Artikülasyon Bozukluğu Türleri
  Artikülasyon Bozukluğu Türleri

  Sık görülen artikülasyon bozukluklarından biridir. Sözcük içinde çıkarılması güç gelen bir ses , çık

 • ROTASİZM
  ROTASİZM

  Rotasizm ( r sesi bozukluğu) Artikülasyon(ses) bozukluklarının bir türüdür. Rotasizm’ in fonksiyonel

 • OTİZM NEDİR ?
  OTİZM NEDİR ?

  Otizm, sosyal ve iletişim becerilerinin oluşmasını etkileyen bir genel gelişim bozukluğudur. Otizm g

Her çocuğun eğitim hakkı olduğu gerçeğinden hareketle, tüm çocukların özel ve güzel olduğunu bilerek çocuklarımıza hak ettikleri eğitimi vermek birincil hedefimizdir.