+90 0533 293 85 25

Hakkımızda

Her çocuğun eğitim hakkı olduğu gerçeğinden hareketle, tüm çocukların özel ve güzel olduğunu bilerek çocuklarımıza hak ettikleri eğitimi vermek birincil hedefimizdir. Her çocuğumuza, ihtiyaç duydukları eğitim programı ve bireysel ihtiyaçları çerçevesinde; akademik becerilerini, sosyal ve günlük yaşam becerilerini kazanmaları ve geliştirmelerine yönelik uygulamalı eğitimler vermekteyiz. Böylelikle çocuklarımız, hem akademik olarak başarılı olmakta, hem de yaşıtları ile aralarındaki farkı kapatarak kazandıkları özgüven ile sosyal yaşamda daha aktif roller üstlenebilmektedirler.
Çocuklarımızın, en iyisini hak ettiğine inanıyor, bireysel ve/veya grup eğitimleriyle onları eğitirken sosyal aktivitelere katılmalarını teşvik ederek kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz. 

Misyonumuz
Çocuk,genç,yetişkin tüm bireylere ulaşmak onları bir an önce eğitime sanata spora ve istihdama yöneltmek , önce ailelerini bilinçlendirmek ve böylece topluma kendisiyle barışık özgüven sahibi mutlu bireyler kazandırmaktır.

Vizyonumuz
Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi olarak eğitimde kalite yetenek ve yeterliliklerin en üst düzeyde tespiti ve geliştirilmesi ulusal ve uluslararası düzeyde projeler üretip , uygulayarak görme engellilerin eğitsel sosyal , kültürel , sanatsal ve toplum hayatıyla ilgili sorunlarına çözüm bulmaktır.